www.citroen-vajnorska.sk

Paušálne Ceny servisných opráv pre jednotlivé Modely

Nové Paušálne Ceny pre jednotlivé Modely značky Citroёn staršie ako 5 rokov.

(Ceny sú platné pre vozidlá registrované pred 01.01.2009)

Všetky uvedené ceny za jednotlivé balíky sú konečné (obsahujú MATERIÁL a PRÁCU) a vchádzajú do platnosti dňom 15. Mája 2013.

Úkony podľa balíkov

Ceny sú stanovené pre jednotlivé servisné intervaly po presne definovaných intervaloch údržby výrobcom (najazdených kilometroch / rokoch) – balík BASIC (zaužívaný pojem malá prehliadka, malý servis) a balík TOTAL (zaužívaný pojem veľká prehliadka, veľký servis), okrem balíka ECONOMY, ktorý obsahuje len vypustenie starého oleja, jeho likvidáciu a následne naplnenie nového originálneho oleja, montáž nového olejového filtra a tesnenia výpustnej skrutky (bez akýchkoľvek ďalších zásahov).

Balíky BASIC a TOTAL sa použijú v presne stanovených intervaloch doporučených výrobcom. Poväčšine každých 20.000 najazdených kilometrov (balík BASIC), pri 40.000 najazdených kilometrov (balík TOTAL) atď.

Cena pri jednotlivých intervaloch, okrem štandardne spomenutých úkonov pri týchto jednotlivých servisných intervaloch výmen (O – olej, OF – olejový filter, PF – peľový filter, PALF – palivový filter, VZDF – vzduchový filter, S – sada sviečok – podľa typu modelu, LO – likvidácia oleja, TVS – tesnenie výpustnej skrutky) zahŕňa nasledovné práce v balíkoch BASIC a TOTAL :

Kontroly hladín mimo výmeny (syntetická brzdová kvapalina, chladiaca kvapalina, olej servoriadenia, olej pruženia LDS – C5, kvapalina do ostrekovačov, batéria, ak má demontovateľné zátky).

Kontroly (tesnosť a stav potrubí a karter – motor a prevodovka, stav výfukového potrubia, stav manžiet – prevody, čapy a prevod riadenia, opotrebovanie brzdových platničiek vpredu a vzadu, stav a doplnenie tlaku v pneumatikách, stav remeňov príslušenstva, voľný chod pedálu spojky, svetlá, osvetlenie a signalizácia, stav stieračov).

Čítanie kódov porúch a reinicializácia ukazovateľa údržby.

Kontroly vôle v ložiskách, tiahlách, čapoch a spojoch, kontroly tesnosti tlmičov, kontroly tesnosti a stavu potrubí, kontroly brzdových strmeňov, kotúčov a brzdového potrubia, kontroly napnutia remeňov príslušenstva.

Kontrola klimatizácie každé 2 roky.

Pre tieto vozidlá platia nasledovné úrovne cien (TAB), ďalej uvedené ako: „Cena uvedená v EUR bez DPH a EUR s DPH“, kde boli zohľadnené zľavy na jednotlivé originálne náhradné diely značky Citroёn a originálne oleje doporučené značkou Citroёn do týchto vozidiel. Všetky ceny sú prepočítané na základe súčasne platného cenníka originálnych náhradných dielov. Cena práce je zakalkulovaná vo výške 23,00 EUR bez DPH (27,60 EUR s DPH).