www.citroen-vajnorska.sk

Žiadosť o:

Citroen C-Crosser

Citroen C-CrosserC- Crosser adekvátna odpoveď na tému SUV alebo 4x4

CITROËN C-CROSSER sa zrodil zo špecifických potrieb prekonávania prekážok, ktoré vychádzajú zo segmentu pohonu 4 x 4 a z jeho pod kategórie SUV.
SUV (Sport Utility Vehicle = Športovo-úžitkové vozidlo) je kompaktné 4x4 vozidlo, určené na všestranné použitie, spája kvality hatchbacku, monospacu a 4x4. CITROËN C-CROSSER predstavuje dynamické SUV, ktoré spája najlepšie charakteristiky jednotlivých kategórií vozidiel. Svojou dynamickou a rafinovanou prezentáciou sa odlišuje od iných konkurentov a posúva ho na najvyššie priečky kategórie.
Dynamický štýl tohto krásavca evokuje novú štylistickú orientáciu značky. Športový výzor, charakter bojového milovníka a určitá rafinovanosť sú adekvátne pozícii referenčného a štatutárneho vozidla na trhu. CITROËN C-CROSSER ponúka výborný kompromis medzi imidžom, pohodlím, vnútorným priestorom a dynamikou, takže si hravo našiel svoje miesto v sortimente.

Interiér
Vo vnútri vozidla dodáva C-CROSSER pocit kvality a harmónie i v najmenších detailoch. Je jeden z najväčších vo svojej kategórii.

Úrovne výbavy
PLUS, PACK, EXCLUSIVE 

Bezpečnosť
( v závislosti od výbavy) ABS + REF+ESP + ASR, Pohon 4x4 pre lepšie jazdné vlastnosti vozidla, 6 airbagov, Signalizácia nezapnutia bezpečnostných pásov, Úchytky Isofix pre 2 bočné sedadlá 2. radu, Automatické uzamknutie vozidla pri rozjazde, predné svetlomety do hmly, inteligentný zadný stierač, alarm, bi-xenónové svetlomety, tempomat, palubný počítač

Komfort
( v závislosti od výbavy) elektrické ovládanie okien predných a zadných dverí, automatická klimatizácia, elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča, automatické zapínanie svetiel, elektricky ovládané, vyhrievané a sklopiteľné spätné zrkadlá, zadný parkovací senzor, zliatinové disky 16“, 18“, kožený volant, kožené čalúnenie, výkonný navigačný systém s 30 GB pevným diskom, Hi-Fi systém,

Objem batožinového priestoru a úložné priestory
Modularita porovnateľná s modularitou kompaktných monospaceov s možnosťou prepravovať až 7 pasažierov = 5+2 miest. Pričom lavica 3. radu sedadiel je považovaná za príležitostnú, nachádza sa permanentne vo vozidle skrytá pod podlahou. 2. rad sedadiel delený v pomere 1/3 :2/3 sa sklápa automaticky, cez elektrické ovládanie z batožinového priestoru, alebo manuálne. Sedadlá sa nedajú odstrániť z vozidla. Modulovateľný objem batožinového priestoru vďaka posúvateľnému 2. radu sedadiel (až o 8 cm). Objem od : 184L pri inštalácii 7 miest na sedenie až po 1686L pri sklopení 2. radu sedadiel. Klasicky pri 5-miestnej konfigurácii 441-510L). Jednoduchá manipulácia s nákladom vďaka nízkej nakladacej hrane – po otvorení spodnej časti dverí batož. priestoru (cca 60cm). Veľký počet praktických úložných priestorov (22) rovnomerne rozmiestnených v celom vozidle.

Pohon 4X4
Jednoduché ovládanie prostredníctvo ovládača na stredovej konzole. 3 režimy pohonu :
- Režim 2WD : pohon prednej nápravy, teda 2 kolies pre zníženie spotreby
- Režim 4WD : pohon oboch náprav, pričom zadná sa pripája automaticky, v prípade
potreby, to je v prípade straty adhézie predných kolies. Viac sily, ale stále ostáva na prednej
náprave. Vy užíva sa v podmienkach : na dlhých cestách, za dažďa,…
- Režim LOCK : pohon všetkých 4 kolies, kde neprichádza k samočinnému odpojeniu zadnej
nápravy, ani pri dobrých adhéznych podmienkach. Použitie : v extrémnych podmienkach,
ťažkom teréne : blato, sneh,…

Prevodovka
6 st. manuálna, 5 manuálna, bezstupňový automat CVT

Rozmery
dĺžka 4646 mm
šírka 1806 mm
výška 1713 mm

Motory pre Citroen C-Crosser
Motor
Typ (Výkon)
Prevodovka
Objem
(cm3)
Krút. moment
(Nm) /
pri ot. (1/min)
Zrýchlenie
0-100 km/h
(s)

Max rýchlosť
(km/h)

 Spotreba
mesto/mimo/mix
(l/100km)
2.2HDi (160k) 6.manuál 2179 380/2000 9.9 200 9.5 / 5.9 / 7.2
 2.4i (170k)  5.manuál  2360  232/4100  9.2  200  12.6 / 7.6 / 9.4
2.4i (170k) automat CVT 2360 232/4100 10.4 195 12.6 / 7.6 / 9.3
Fotoalbum Citroën C-Crosser
C-Crosser s koníkom
C-Crosser v zime
C-Crosser a deti
C-Crosser pri vode
C-Crosser - SUV
Palubná doska a výhľad - C-Croser
Prístrojová doska C-Crosser
Inetriér C-Crosser
Batožinový priestor C-Crosser
Batožina C-Crosser
Obrázok C-Crosser
C-Crosser
Prístroje C-Crosser
Podvozok C-Crosser
Rozmery C-Crosser
Katalóg doplnkov na stiahnutie: