www.citroen-vajnorska.sk

Žiadosť o:

Citroen Berlingo First

Citroen BerlingoCitroën Berlingo

Vďaka svojím rozmerom ponúka dostatok priestoru pre celú rodinu, ale aj dostatok miesta na prepravu tovaru. Je to teda ideálne auto na skĺbenie pracovných a rodinný potrieb.Berlingo = viac možností.

V ponuke aj ako úžitkové autá
5– miestna verzia s odpočtom DPH
Berlingo Furgon:
2– miestna verzia s odpočtom DPH

Interiér

Priestranný interiér poskytuje dostatok priestoru a pohodlia pre 5  cestujúcich. Maximálny vnútorný priestor a počet úložných priestorov dopĺňa batožinová časť s objemom až 624l . V osobnej verzii sú samozrejmosťou bočné posuvné dvere na obidvoch stranách vozila , ktoré umožňujú pohodlné nastupovanie  cestujúcim na zadných sedadlách
Pri úžitkovej verzii N1 batožinový priestor a posádku oddeľuje ochranná prepážka ktorú je možné po sklopení zadných sedadiel jednoducho preklopiť a tak zväšiť batožinový priestor na 2800 l podobne ako pri osobnej verzii. Je to ideálne a praktické riešenie pre všestranné využitie interiéru.
Pri verzii N1 sa môžete rozhodnúť pre zadné dvojkrídlové alebo výklopné dvere.

Bezpečnosť

Berlingo vám ponúka okrem jazdného komfortu a priestoru pre pasažierov aj maximálnu bezpečnosť vďaka predným airbagom, ABS s brzdovým asistentom a elektronickým rozdeľovačom brzdného účinku ( vo verzii Líder a Multispace ). V prípade bezpečnosti ponúka zosilnenú karosériu s deformačnými zónami , ktorá poskytuje vyššiu ochranu cestujúcim na predných aj zadných sedadlách v prípade čelného alebo bočného nárazu.

Komfort

Citroen Berlingo je ideálnym kompromisom medzi užitkovým a rodiiným automobilom. Sedadlá sú tvarované tak aby ste sa cítili príjemne pri dlhých ale aj krátkych cestách v meste. Volant je výškovo nastaviteľný a tak ponúka lepšie prispôsobenie sa každej postave. Jednoduchá a prehľadná palubná doska spolu s ergonomericky rozvrhnutými ovládacími prvkami umocňujú pocit pohodlia bezpečia pre vodiča. Každé z troch zadných miest je vybavené trojbodovým samonavíjacím pásom a výškovo nastaviteľnými opierkami hlavy.
Verzie Líder a Multispace ponúkajú manuálnu klimatizáciu s peľovým filtrom, elektrické ovládanie okien predných dverí, centrálne uzamykanie s diaľkovým ovládaním, vyhrievané spätné zrkadlá, predné svetlomety do hmly, autorádio s CD ( 6 repro ) s ovládaním pod volantom, delené zadné sedadlo v pomere 2/3 – 1/3, ukazovateľ najazdených kilometrov s denným počítadlom a ukazovateľom servisných intervalov.

Výbava za príplatok

Vo verzii Multispace Special je možné za príplatok bočné airbagy , Pack Visibilité ( palubný počítač, automatické zapínanie svetlometov, automatické predné stierače s dažďovým senzorom ), senzor parkovania zadný a pod.

Objem batožinového priestoru

5-miestna verzia - pri dvoch radoch sedadiel 624 l a 2800 l pri jednej rade sedadiel

Technické parametre


Karoséria
osobná verzia 5 dverová
verzia N1 4 dverová ( na pravej strane zadné posuvné dvere )

Prevodovka:
5 st. manuálna

Rozmery:
dĺžka 4137 mm
šírka 1960 mm
výška:  1810/1819

Úrovne výbavy:
Plus Klima, Líder

Motory pre Citroen Berlingo
Motor
Typ (Výkon)
Prevodovka
Objem
(cm3)
Krút. moment
(Nm) /
pri ot. (1/min)
Zrýchlenie
0-100 km/h
(s)

Max rýchlosť
(km/h)

 Spotreba
mesto/mimo/mix
(l/100km)
1.4i (75k) 5.manuál 1360 120/3400 17.5 150 9.7/ 6.2/ 7.5
1.6HDi (75k)
5.manual 1560 170/1750 15.4 150 6.7/ 4.7 / 5.4
             
             
             
Fotoalbum Citroën Berlingo
Berlingo a piknik
Berlingo pri dome
Berlingo a batožina
Berlingo - rodinné auto
Berlingo -  auto pre rodinu<
Interiér Berlinga
Berlingo - Priestor na pohár a...
Berlingo - uložný priestor v podlahe
ˇUložný priestor na zadnom sedadle - Berlingo
Batožinový priestor - Berlingo
Variabilita Berlinga
Podvozok Berlinga
Nosníky - Berlingo
Rozmery - Berlingo
Predná časť v Berlingu
Cenník na stiahnutie: 
Katalóg doplnkov na stiahnutie: