www.citroen-vajnorska.sk

Žiadosť o:

Citroen Jumper - combi

Kategória:

Priestor, komfort, variabilita

Citroen Jumper patrí právom do skupiny taliansko-francúzskych ľahkých úžitkových vozidiel. Verzia kombi s deväťmiestnou kabínou je mimoriadne atraktívna. Okrem vodiča odvezie ďalších osem cestujúcich. Všetci členovia posádky majú k dispozícii nadštandardný priestor pre seba i svoju batožinu.

V ponuke aj ako úžitkové (nákladný furgon, valník, atď.)

Variabilný a priestorný interiér

Vo všetkých verziách je voliteľná trojlavica alebo dve sedadlá v prvom rade. Ak klient zvolí vpredu dve sedadlá, celková kapacita je osem miest. Napriek pôvodu vozidla v dodávke je interiér pohodlný, kvalitne odhlučnený od rôznych rezonancií. Sedadlá charakterizuje dobré držanie tela. Vozidlo je dodávané v štyroch možných dĺžkach a v troch rôznych voliteľných výškach karosérie, takže usporiadanie interiéru je alternatívne. Zákazník môže ľahko zvoliť jemu vyhovujúcu verziu. Citroen Jumper poskytuje všetkým členom posádky špičkový výhľad. Prístup k zadným radom sedadiel je mimoriadne pohodlný vďaka veľkým posuvným vrátam na pravej strane vozidla.

Úrovne výbavy: Furgon, Kombi, celkovo 45 kombinácií

Bezpečnosť

Už v štandardnej výbave poskytuje Citroen Jumper vysokú pridanú hodnotu. Samozrejmosťou je airbag vodiča a spolujazdca. Vozidlo disponuje systémami ABS a EBD.

Komfort

V tejto kapitole je Citroen Jumper veľkým bratom komfortného osobného vozidla. Vodičovi uľahčuje prácu spoľahlivý posilňovač riadenia. Dvojo okien je na elektrické ovládanie, vonkajšie spätné zrkadlá majú k nemu aj vyhrievanie. Sedadlá sú čalúnené dotykovo mimoriadne príjemnou textíliou. K dispozícii je automatická klimatizácia, autorádio s Cd prehrávačom a palubný počítač. Komfort vodiča je nadštandardný, Má k dispozícii viacero odkladacích priestorov a schránok na svojom pracovisku. Pohodlie zvýrazňuje lakťová opierka a nechýba zásuvka na 12 voltov pre napájanie navigácie. Sedadlo vodiča je nastaviteľné vo všetkých smeroch. Zaujímavosťou je nastaviteľnosť tuhosti bedrovej opierky.

Technické charaktristiky

Karoséria:
mikrobus

Prevodovka:
manuálna, počet stupňov 5 až 6 podľa stupňa výbavy.

Rozmery
voliteľné

Objem palivovej nádrže: 90 l

Zákl. Objem batožinového priestoru:
1000l

Motory pre Citroen Jumper
Motor
Typ (Výkon)
Prevodovka
Objem
(cm3)
Krút. moment
(Nm) /
pri ot. (1/min)
Zrýchlenie
0-100 km/h
(s)

Max rýchlosť
(km/h)

 Spotreba
mesto/mimo/mix
(l/100km)
2.2HDi (110k) 6.manuál 2198 250/1750 - - -
2.2HDi (130k) 6.manuál 2198 320/2000 - - -
2.2HDi (150k) 6.manuál 2198 350/1750 - - -
3.0HDi (180k) 6.manuál 2998 400/1400 - - -
             
Fotoalbum Citroën Jumper
<
Pohľad z Jumpera
Prístrojová doska Jumpera
Interiér osobného Jumpera
Batožina v osobnom Jumperi
Batožinový priestor v Jumperi
 
Rozmery Jumpera
Cenník na stiahnutie: 
Katalóg doplnkov na stiahnutie: