www.citroen-vajnorska.sk

Citroen DS4 - najkrajšie auto roka

Hľadať v akciách podľa »

Kategória:
Foto
Fotografia ponuky: 
Akcia - Citroen

27.januára 2011

TLAČOVÁ SPRÁVA

CITROËN DS4, druhý model z modelovej línie DS, získal ocenenie "Najkrajšie auto roka", ktoré mu udelilo viac ako 60 000 návštevníkov stránky zo 62 krajín! Cenu si 27. januára na oficiálnej ceremónii počas 26. medzinárodného autosalónu prevzal Frédéric Banzet, generálny riaditeľ značky CITROËN.

Okrem priazne venovanej širokou verejnosťou pri tejto príležitosti vznikla aj medzinárodná porota ktorú tvorili osobnosti z oblasti dizajnu, športu, kultúry a médií. CITROËN DS4 bol ocenený aj ako vozidlo s najkrajším interiérom. Toto druhé ocenenie získalo vďaka kvalite a spracovaniu interiéru vozidla CITROËN DS4 a v širšom meradle sa dá povedať, že porota tak ocenila celý modelový rad DS.

CITROËN DS4, ktorý sa verejnosti po prvý raz predstavil na parížskom autosalóne v októbri 2010, predstavuje ďalšieho zástupcu modelového radu DS, zosobnenia hesla Créative Technologie. Vynikajúco zapadá do filozofie radu DS a ponúka viacero originálnych riešení v oblastiach estetického zážitku, tvarov a spracovania.

CITROËN DS4 prezrádza svoju exkluzivitu už na prvý pohľad umiestnením dvojitého šípu na mriežke chladiča, výrazným logom DS na kapote a svetlometmi, ktoré neomylne vidno ako vo dne, tak aj v noci. Výrazný profil zaujme chrómovaným pásom pod zatmavenými bočnými oknami, svalnatými blatníkmi, ktoré pojmú kolesá s priemerom až 19 palcov a napätou líniou strechy, ktorá ešte výraznejšie podčiarkuje dynamický vzhľad vozidla. Medzinárodná porota ocenila presne toto vzácne vyvážené spojenie viacerých prvkov do jedného príťažlivého vozidla.
Interiér vozidla CITROËN DS4 sa nesie v rovnako silnom, dynamickom a rafinovanovom duchu ako jeho interiér: anatomické predné sedadlá potiahnuté brúsenou kožou, plasticky stvárnená palubná doska s jedinečnou povrchovou kvalitou a vynikajúcim, na prvý dotyk oceniteľným spracovaním, ako aj presvetlenie interiéru, ktoré ťaží z panoramatickej strechy. To všetko sú prvky zvýrazňujúce jedinečnú osobnosť a osobitosť modelu CITROËN DS4, ktoré počas Medzinárodného automobilového festivalu ocenila aj medzinárodná porota.Okrem toho má toto štvordverové kupé so zvýšenou svetlou výškou aj svoj silný imidž a štýl, ktoré zvádzajú spoznať jeho jedinečné jazdné vlastnosti a to, ako sa bude správať v pohybe.

Viac informácií na stránke DS4